76 داربی شیش تایی ها و لنگی ها

      Persepolis Teheran Logo(2012).png              
 
جمعه ششم بهمن ماه 1391 ساعت 15 ورزشگاه آزادی تهران

76 دربی بزرگ پایتخت ایران میان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال راس ساعت 3 بعد از ظهر جمعه ششم بهمن ماه 1391 در ورزشگاه زیبا؛بزرگ و قدیمی آزادی انجام خواهد شد. 
 
 

 
 
 
 
 
 
برای این مسابقه حساس بیش از 90 هزار بلیط به فروش خواهد رسید. ضمنا درهای ورودی استادیوم از ساعت 7 صبح روز جمعه به روی علاقه مندان باز است.پیش بینی شده است برای این مسابقه حساس؛ بیش از 90 هزار هوادار دو تیم سرخابی راهی استادیوم آزادی و نزدیک به 50 میلیون نفر هم از طریق گیرننده های تلویزیونی این جدال زیبا را تماشا کنند.تیم استقلال در حال حاضر با 42 امتیاز صدر نشین لیگ برتر است و تیم پیروزی هم با 29 امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد.
قضاوت این مسابقه حساس به عهده آقای محسن قهرمانی که جز 7 داور بین اللملی و الیت کشورمان میباشد و سابقه قضاوت در در 5 بازی بین المللی و جام ای اف سی را دارد. وی همچنین در این فصل مسابقات لیگ برتر  7 بازی را قضاوت کرده است . ایشان هم اکنون ساله سن دارند. ایشان به همراه  سخندان و بابک داوری به عنوان کمک داوران این بازی از سوی فدراسیون فوتبال انتخاب شده اند. 

 ضمنا این بازی بطور مستقیم از شبکه های سه ؛کانال  جهانی جام جم دو  و سه ،رادیوهای ورزش؛جوان بصورت زنده و مستقیم برای ایران و سراسر جهان پخش خواهد شد.


اطلاعات کامل بازی دو تیم  پرسپولیس و استقلال

زمان بازی :جمعه ششم بهمن ۱۳۹۱
ساعت بازی 3 بعد از ظهر
هفته 22 لیگ برتر فوتبال ایران
تاریخچه بازیهای دو تیم:
75 بازی
استقلال 24 برد
پرسپولیس 18 برد
تساوی 33 بازی

نتیجه بازی هفته قبل دو تیم:
پرسپولیس 1-0 داماش
ملوان 0-0 استقلال

جایگاه دو تیم در جدول:1-استقلال 42 امتیاز
9-پرسپولیس 29 امتیاز
 
پیش بینی مسابقه:
اول ) برد استقلال
دوم)تساوی دو تیم
سوم)برد پیروزی
 
شانسهایی گل زنی در این بازی:
برهانی ، حاتمی ،موسوی، انصاری فرد
 
 
داور مسابقه:محسن قهرمانی
کمک داور اول :سخندان   کمک داور دوم :بابک داوری
 
 

ترکیب احتمالی تیم پرسپولیس:
نیلسون،جلال حسینی،محسن بنگر،مهرداد پولادی،حسین ماهینی،رضا حقیقی،کریم انصاری فردیا (هادی نوروزی)،عادل کلاه کج یا (میثم نقی زاده)،محمد نوری،غلامرضا رضایی،مارکو پرویچ یا (امیر حسین فشنگچی)    
سرمربی:یحیی گل محمدی


ترکیب احتمالی تیم استقلال:

مهدی رحمتی،پژمان منتظری،جی لوید ساموئل یا (میثم بائو) حنیف عمران‌زاده یا (علی حمودی)، امیرحسین صادقی، حسن اشجاری، جواد نکونام،ویسنته آرزه کاماچو، فرزاد حاتمی یا(مجتبی جباری یا فرهاد مجیدی)، آرش برهانی یا(سیاوش اکبرپور) ،ایمان موسوی

سرمربی : امیر قلعه نوعی

 برای مشاهده تاریخچه بازیهای دو تیم بر روی عکس زیر کلیک کنید

 

 

 

/ 0 نظر / 41 بازدید