بیوگرافی کامل مهدی رحمتی

              سیدمهدی رحمتی

 
  شناسنامهنام کامل سید مهدی رحمتی زادروز ۲ فوریه ۱۹۸۳ زادگاه تهران، پرچم ایران ایران قد ۱.۸۷ متر اطلاعات باشگاهیباشگاه کنونی استقلال تهران شمارهٔ پیراهن ۱ پُست دروازه‌بان باشگاه‌های جوانان۱۳۷۶-۱۳۷۴ پاس تهران باشگاه‌های حرفه‌ایسال‌ها باشگاه‌ها بازی(گل) ۱۳۸۳-۱۳۷۹
۱۳۸۴-۱۳۸۳
۱۳۸۶-۱۳۸۴
۱۳۸۸-۱۳۸۶
۱۳۹۰-۱۳۸۸
۱۳۹۰-اکنون فجر شهید سپاسی
سپاهان اصفهان
استقلال تهران
مس کرمان
سپاهان اصفهان
استقلال تهران   تیم ملی1383-تاکنون پرچم ایران تیم ملی ایران ۶۸ (۰)

سید مهدی رحمتی (زاده ۱۳ بهمن ۱۳۶۱ در تهران) دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران است. او اکنون عضو تیم باشگاهی استقلال تهران است. او همچنین سابقه سنگربانی در تیم‌های فجر سپاسی شیراز، سپاهان اصفهان، استقلال تهران و مس کرمان را داشته‌است.

رحمتی در فصل۸۷-۸۸ چند بازی درخشان از جمله دیدار با پرسپولیس در تهران داشت و همین نمایش ها بود که باعث شد تا رحمتی دروزاه بان اول تیم ملی باشد و با درخشش در بازیهای مقدماتی جام جهانی به خصوص در بازی با امارات در ابوظبی همه را به تحسین وادارد و برترین بازیکن آن دیدار شود. او در ابتدای لیگ نهم دوباره به سپاهان بازگشت تا باز هم با امیر قلعه نویی کار کند. مهدی رحمتی سابقه عضویت در تیم ملی جوانان و تیم ملی امید را هم دارد و اینک پیراهن شماره یک تیم ملی را برتن دارد.

او در مسابقه فینال جام حذفی 90-91 پیراهنی که به یادگار از ناصر حجازی گرفته بود را به تن کرد و با درخشش در این مسابقه ستاره استقلال شد و یکی از دلایل قهرمانی این تیم بود و به حق خاطره ناصر حجازی را برای همه زنده کرد.

افتخارات
باشگاهی
ملی

نویسنده :محمد رافع

/ 2 نظر / 42 بازدید
ساحل

آورین[دلقک]

love

[رویا]ایا مهدی رحمتی طرفدار بارسا است یا real لطفا جواب من را بدهید